Wybrany produkt: Tusz Na Rękach - Uwolnić umysł

Tusz Na Rękach - Uwolnić umysł-1729 Zobacz większe

Tusz Na Rękach - Uwolnić umysł

GK02

Gruby Kot

Płyty CD

5000000026753

12,00 zł brutto

Opis produktu

Rok po premierze Get Fejm Or Die Tryin, Tusz Na Rękach zabiera nas w kolejną podróż do wnętrza siebie. Tym razem celem wyprawy będzie uwolnienie naszego umysłu od spraw i myśli mało istotnych, odciągających uwagę od tego, co naprawdę się liczy w życiu. Aby osiągnąć ten stan, będziemy musieli najpierw wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Następnie odsłuchać wiadomość, którą autor stworzył specjalnie dla nas, by chwilę później móc wraz z nim, świętować dzień naszej niepodległości.
Dając się ponieść muzyce i słowom, przypomnimy sobie jak tworząc coś z niczego, dzień za dniem, nie należy zapominać o najbliższych nam osobach, tych które chcielibyśmy mieć zawsze blisko, na końcach naszych rzęs. A wszystko to, by uwolnić nasz umysł. Bo chociaż ta jedna, jedyna bezustannie nas wspiera, czasami możemy czuć się jak wampir i musimy stawić czoła przeciwnościom losu, który rzadko daje nam możliwość skorzystania z planu B, gdy plan A zawiedzie. Tak więc zabij w sobie bezruch i uwolnij się z ograniczeń, które każdego dnia narzucasz sam sobie, a potem przyłącz się do walki po stronie liter.
Za oprawę muzyczną podróży, odpowiedzialni są Szatt, Nowok oraz Me?How?. Gościnnie zaś możemy usłyszeć Martę Wólczyńską oraz Mc's takich jak Oxon i Bek-On ze składu PomaU. 1. Wracam do miejsca startu 
2. Masz wiadomość 
3. Dzień niepodległości 
4. Coś z niczego 
5. Na końcach twych rzęs (feat. Marta Wólczyńska) 
6. Uwolnić umysł (feat. Oxon) 
7. Wampir 
8. Ona 
9. AAO (feat. Bek-On) 
10. Litery vs cyfry
Pokaż więcej...

Koszty przesyłki

Koszt: 15,00 zł Dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) Płatność: przedpłata
Koszt: 20,00 zł Dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) Płatność: pobranie
Koszt: 11,00 zł Dostawy: 2-3 dni Płatność: przedpłata
Koszt: 16,00 zł Dostawy: 2-3 dni Płatność: pobranie
Koszt: 15,00 zł Dostawy: 2-3 dni Płatność: przedpłata
Koszt: 20,00 zł Dostawy: 2-3 dni Płatność: pobranie

Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze