Zamów płyty CD disco lub dance od popularnych wykonawców. W sklepie musicnet.pl znajdziesz rozmaite albumy muzyczne z gatunku dance lub disco, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką w każdej chwili. To także doskonała szansa na poznanie nowych artystów i zespołów. Sprawdź naszą ofertę.

Płyty CD Disco/Dance – szeroki wybór

W musicnet.pl czekają na Ciebie płyty CD disco oraz dance od znanych i lubianych artystów. Kupisz u nas między innymi płyty takich wykonawców jak Ken Laszlo, Gigi D'Agostino, Savage, Koto, Radiorama, Saragossa Band, Fancy, Bad Boy Blue, The Twins, CC Catch, Baccara czy Sabrina.

W naszej ofercie posiadamy nie tylko płyty pojedynczych artystów oraz zespołów, ale również składanki, na których możesz znaleźć przeboje swoich ulubionych wykonawców. Oferujemy szeroki wybór składanek ZYX Italo Disco – dzięki nim możesz w każdej chwili posłuchać takich przebojów jak: CC Catch - Strangers By Night, Savage - Only You, Fancy - Flames Of Love, Ken Laszlo - Don't Cry, Gigi D'Agostino - La Passion czy Sabrina - Boys. Aby zobaczyć wszystkie dostępne składanki, zapraszamy na podstronę Składanki Disco/Dance.

Sklep z płytami disco, w tym italo disco

Italo disco to gatunek muzyczny, który swoje początki znajduje w muzyce disco, funk oraz euro disco. Nazwa tego gatunku odnosi się do włoskiej elektronicznej muzyki dyskotekowej (co ciekawe italo disco nie pochodzi z Włoch, choć wykonawcy mają włoskie korzenie), która była niezwykle popularna w latach 80. XX wieku. Z czasem coraz mniej osób słuchało italo disco, aż w latach 90. zapotrzebowanie na płyty z tego nurtu zniknęło. Dopiero w 2007 roku wzrosło zainteresowanie tym gatunkiem muzycznym i trwa ono aż do dziś.

W musicnet.pl znajdziesz płyty od różnych przedstawicieli tego gatunku. Do najpopularniejszych wykonawców italo disco – których płyty dostępne są w naszym sklepie – m.in. należą: Ken Laszlo, Sabrina, Savage czy Scotch.

Chcesz odszukać płytę? Skorzystaj z naszej wewnętrznej wyszukiwarki wpisując co najmniej 3 pierwsze litery