W musicnet.pl czekają na Ciebie płyty CD z muzyką pop z różnych okresów. To prawdziwa gratka dla miłośników muzyki popularnej, których interesują nie tylko najnowsze krążki, ale również doceniają muzykę z lat 50., 60., 70., 80., 90. czy 2000. Sprawdź, jakie płyty dostępne są w naszej ofercie.

Gdzie kupić płyty CD z muzyką pop? Musicnet przychodzi z pomocą

Musicnet.pl to sklep z płytami CD, w którym znajdziesz albumy muzyczne z ponadczasowymi przebojami. Nasza oferta skierowana jest głównie do miłośników muzyki pop słuchających nie tylko najpopularniejszych artystów z ostatnich kilku lat, ale też chętnie sięgających po starsze przeboje. Proponujemy Ci krążki wykonawców tworzących oraz odnoszących sukcesy w dwudziestym wieku – w ten sposób możesz na co dzień cieszyć się tą niezapomnianą muzyką. 

Aktualnie zamówisz u nas płyty takich artystów jak Edith Piaf, Frank Sinatra, The Jackson, Glenn Miller, Paul Anka, George Michael, Dalida, Kebbu, Ricchi E Poveri, Limahl, Adriano Celentano czy Barry White. Z polskich akcentów znajdziesz między innymi płytę niepowtarzalnej Anny German, która zawiera takie piosenki jak „Tańczące Eurydyki”, „Zmierzch” czy „Pan chciał mi coś powiedzieć”. 

Sprawdź, dlaczego warto wybrać Musicnet

  • - Kupisz u nas krążki ponadczasowych wykonawców. Ponieważ stawiamy na płyty, które miały swoją premierę kilka/kilkanaście lat temu, możesz u nas także zdobyć trudno dostępne na rynku albumy.
  • - Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
  • - Mamy bogatą ofertę płyt CD z muzyką pop, dostaniesz u nas albumy rozmaitych artystów.
  • - Zapewniamy szybką realizację – wybraną płytę, w zależności od wyboru sposobu dostawy, możesz dostać nawet w ciągu 1-2 dni roboczych.

Chcesz odszukać płytę? Skorzystaj z naszej wewnętrznej wyszukiwarki wpisując co najmniej 3 pierwsze litery