Odkryj jazzowe oraz bluesowe rytmy, zamawiając albumy muzyczne z naszej oferty. W sklepie musicnet.pl znajdziesz płyty CD z muzyką jazzową i bluesem od cenionych artystów. Sprawdź, jakie płyty dostępne są w sprzedaży i ciesz się ulubioną muzyką na co dzień.

Płyty jazzowe z ponadczasową muzyką

Jazz to niezwykły gatunek łączący słuchaczy z różnych pokoleń. To muzyka pełna klasy, w której można odnaleźć elementy z muzyki ludowej, rozrywkowej oraz artystycznej. W sklepie musicnet.pl znajdziesz dzieła cenionych jazzmanów takich jak: Frank Sinatra, Miles Davis, Louis Armstrong, Roy Eldridge, Cab Calloway, Ella Fitzgerald, Albert King, Count Basie, Dave Brubeck, Dizzy Gillespie, Oscar Peterson, Sonny Rollins czy Chet Baker. Z polskich wykonawców zamówisz m.in. płyty Leszka Możdżera, Adama Pierończyka oraz Jarosława Śmietany.

Możesz także kupić składanki z największymi przebojami ze świata jazzu. W ten sposób poznasz wielu wykonawców, którzy przyczynili się do rozwoju tego gatunku muzycznego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą płyt CD w kategorii jazz w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w musicnet.pl płytę dla siebie.

Płyty blues – sprawdź dostępne albumy

Blues to kolejny wyjątkowy gatunek muzyczny, którego główną tematyką są relacje damsko-męskie, wolność, podróż, czy praca zarobkowa. To forma muzyczna mająca korzenie w społeczności Afroamerykańskiej z południa USA, z tego powodu bardzo często w tekstach piosenek poruszane są także kwestie polityczne oraz nierówności rasowe. W musicnet.pl zamówisz płyty CD z muzyką bluesową od takich cenionych artystów jak: John Lee Hooker, Muddy Waters, Aretha Franklin, Nina Simone oraz Howlin' Wolf.

Poznaj całą ofertę płyt CD w kategorii blues w naszym sklepie i wybierz krążek idealny dla siebie. Zapraszamy. 

Chcesz odszukać płytę? Skorzystaj z naszej wewnętrznej wyszukiwarki wpisując co najmniej 3 pierwsze litery.